دریافت(تحقیق درباره اندازه گيري هاي مغناطيسي زمين)

تحقیق درباره اندازه گيري هاي مغناطيسي زمين|50372781|cma35012586|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره اندازه گيري هاي مغناطيسي زمين آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فرمت فایل: ورد - Word


( مرجع فایل - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 2
اندازه گيري هاي مغناطيسي زمين اندازه گيري مغناطيسي بر روي زمين با دستگاه هاي قابل حمل يك روش نسبتا" قديمي و به خوبي جا افتاده است . اندازه گيري مغناطيسي بر روي زمين با دستگاه هاي قابل حمل يك روش نسبتا" قديمي و به خوبي جا افتاده است . در اکتشاف نفت، چون اين روش براي شناسايي به کار ميرود، فاصله ايستگاهها از 0.25 تا چندين مايل متغير است. با وجود اين مغناطيس سنج هوابرد تقريباً جايگزين اندازه گيريهاي زميني شده است. اگر به دلايلي عمليات زميني مورد نياز باشد بهتر است كه آنرا با شناسايي گراني سنجي تواما" انجام داد زيرا فاصله ايستگاه ها و ناحيه اندازه گيري معمولا" يكي است . از طرف ديگر اكتشاف كاني ها توسط مغناطيس سنج هاي زميني كاربرد وسيعي دارد . هر چند كاربرد عمده مغناطيس سنجي زميني در اندازه گيري هاي تفصيلي است ملي ممكن است به عنوان روش شناسايي در جستجوي فلزات پايه براي پيگيري عمليات شناسايي ژئوشيميايي قبل از تعيين محل شبكه بندي و ايجاد خطوط اندازه گيري بکاررود. در هر دو حالت ايستگاهها معمولاً با فاصله هاي کم انتخاب ميشوند. بنابراين فاصله ايستگاهها معمولاً 15 تا 60 متر است و گاهي اوقات تا 6 متر هم ميرسد. در اغلب عملياتهاي مغناطيسي زميني مولفه قائم اندازه گيري ميشود.قسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در فروشگاه فایل آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »


مطالب دیگر:
📂شبكه هاي بي سيم نقاط قوت و ضعف و امنیت و پيكره بندي صحيح جهت کاهش احتمال حملات📂بررسي ساختار و ابعاد مختلف اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي و خدماتي شهر مشهد📂بررسی الگوریتم‌های مرتب سازی در علوم کامپیوتر و ریاضی📂پاورپوینت آماده با موضوع بررسی انواع غسل و احکام مرتبط با غسل📂بررسی مکتب سکولاریسم و حکومت های سکولار – فرانسه – ترکیه آمریکا📂بررسی امنيت و معماری در پايگاه داده‌هاي كامپيوتري📂گزارش آزمایشگاه فیزیک 1 آزمایش تعیین ضریب ویسکوزیته📂بررسی تاریخ تمدن ایران پـارینه سنگی – دوران اسلامی📂آموزش تنیس آموزش طريقه گرفتن راکت📂دیاگرامهای UML و كاربرد آنها آناليز سازگاري بين دياگرامهاي کلاس و توالي با استفاده از📂بررسی تاریخچه والیبال و انواع تکنیک های والیبال📂پاورپوینت آماده: آخرت گرایی از اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن 39 اسلاید📂پاورپوینت: بررسی انواع هورمون هاي گياهي پروژه درس زراعت و اصلاح نباتات📂پاورپوینت آماده: برسی امر به معروف و نهى از منكر از دیدگاه قرآن📂پاورپوینت آماده: آموزش اذان و اقامه ، وضو ، نماز و تیمم برای کودکان همراه با تصاویر📂پاورپوینت آماده: آموزش تجوید در قرآن و احکام مرتبط با تجوید📂پاورپوینت آماده: اهمیت تغذیه و مواد غذایی مختلف در دوران بارداری📂بررسی تشخیص و درمان بیماری MS یا (Multiple Sclerosis)📂بررسی علایم و انتشار و مقابله با بیماری سل📂بررسی بيماري کزاز و راه های پیشگیری از آن📂پاورپوینت آماده: تفکر استراتژیک و اهمیت آن📂پاورپوینت آماده: بررسی جهاد با نفس از دیدگاه قرآن و روایات📂بررسی چاقی و مشکلات ناشی از آن و مبارزه با چاقی📂پاورپوینت آماده: خلق زنجيره ارزش پايدار برای مشتريان بانکها📂پاورپوینت آماده: دروغ از منظر قرآن و روایات اسلامی