دریافت(تحقیق درباره خودکشی)

تحقیق درباره خودکشی,خودکشیتحقیق درباره خودکشی|1833279|cma35012586|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره خودکشی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

آیا تاکنون با پیشامدهای ناکام کننده‌ای در زندگی مواجه شده‌اید، طوری که دلتان بخواهد به همه چیز خاتمه دهید؟ آیا تاکنون مرگ به عنوان راه حلی بهتر از مبارزه با زندگی برایتان مطرح شده است؟ بسیاری از مردم در دوره‌ای از زندگی خود به مرگ فکر کرده‌اند، ولی تعداد بسیار کمی از آنها واقعا به خودکشی عمل می‌کنند. بحران خودکشی تجربه‌ای مغشوش کننده ، دردناک و سخت است. برای بیرون آمدن از بحران خودکشی ، تعیین عوامل ایجاد کننده بحران ، فهم احساسات شخص خودکشی کننده و مواجهه با افکار خودکشی‌گرا ، مسائل بسیار مهم و اساسی هستند.

چه چیزی به بحران خودکشی منجر می‌شود؟

یک بحران خودکشی معمولا توسط یک تجربه آسیب زا و یا مجموعه‌ای از تجارب که احساس ارزشمندی شخص را پایمال می‌کنند، ایجاد می‌شود. این تجارب شامل یک فقدان اساسی ، ناکامی در نیل به اهداف شخصی و یا مشکلات شخصی دراز مدت می‌باشند. زمانی که نظام مقابله‌ای شخص قادر به رویارویی با تجارب منفی زندگی نباشد، افسردگی و یأس ناشی از آن می‌تواند شخص را به افکار خودکشی ، آسیب‌پذیر نماید.مطالب دیگر:
📒پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی باغ بام📒پاورپوینت پروژه پل صدر 📒مجموعه ای از فرم الف و ج کارورزی برای دانشجو معلمان📒پاورپوینت رفتار سیستم سازه ای مهاربندی📒پاورپوینت hesabrasi ghezavat chalesh 📒پاورپوینت kaums health deputy report 9 91 📒پاورپوینت katalog ensan 📒پاورپوینت ke khati digi 📒پاورپوینت keifiate zandegie kari 📒پاورپوینت keifi 📒پاورپوینت Keimanesh 📒پاورپوینت kelele va damne(shokraee) 📒پاورپوینت keramate mardom dar nezam edari 📒پاورپوینت kerm gholabdar ensani 📒پاورپوینت kermshenasi 📒پاورپوینت keshavarzi mechanization 📒پاورپوینت kesht makhlut 📒پاورپوینت kerman 📒پروژه کامل فولاد-به همراه فایل های ایتبس ، اتوکد ، اکسل و ورد📒پاورپوینت ketabkhaneye digitali 📒پاورپوینت ketabkhane digitali 📒پاورپوینت keyfiyate ab 📒پاورپوینت khabarnevisi 📒پاورپوینت ketabkhane digitali OCR 📒پاورپوینت khab va bidari