دریافت(تحقیق درباره پراکسی سرور )

تحقیق درباره پراکسی سرور , پراکسی سرور , سرور تحقیق درباره پراکسی سرور |1800450|cma35012586|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره پراکسی سرور آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 16 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سرور پراکسی که عمل caching را انجام می‌دهد، منابعی مانند صفحات وب و فایل‌ها را ذخیره می‌کند. هنگامی که یک منبع مورد دسترسی قرار گرفت، در سرور دخیره می‌شود و تقاضاهای بعدی برای همین منبع مشخص با محتویات cache پاسخ داده می‌شود. این عمل، دسترسی به آن منبع را برای کاربرانی که از طریق پراکسی به اینترنت متصل هستند، سرعت می‌بخشد و از طرفی از ترافیک اینترنت می‌کاهد و اجازه استفاده بهتر از پهنای باند به کاربران داده می‌شود.

سرور پراکسی می‌تواند ترافیک وارد شونده و خارج شونده از شبکه را بررسی کند و به آنچه که با معیارهای امنیتی یا سیاست سازمان مغایرت دارد، اجازه عبور ندهد.

بسیاری منابع الکترونیکی سازمانی توسط ورود با کلمه رمز یا قرار داشتن در دامنه مشخصی از IP محدود شده‌اند. کاربران دور معمولاً از یک سرویس‌دهنده اینترنت ثالث استفاده می‌کنند که در این صورت این کاربر یا IP کامپیوتر آن برای سازمان معتبر تشخیص داده نمی‌شود. برای کاربرانی که بصورت فیزیکی به شبکه داخلی سازمان متصل نشده‌اند، پراکسی طوری عمل می‌کند که به کاربران دور اجازه ورود موقت داده شود یا به آنها بطور موقت یک IP سازمان تخصیص داده شود که بتوانند به منابع محدود شده دسترسی پیدا کنند.

برای محافظت شبکه داخلی یک سازمان از کاربران موجود در اینترنت، سرور پراکسی می‌تواند هویت سیستم‌های متقاضی داخلی را تغییر دهد. اگر منبع (مثلاً صفحه وب یا فایل) تقاضا شده توسط کاربر داخلی سازمان، در cache موجود نباشد، سرور پراکسی برای آن کاربر، بعنوان کلاینت عمل می‌کند و از یکی از آدرس‌های IP خودش برای تقاضای آن منبع از سرور موجود در اینترنت استفاده می‌کند. این آدرس IP «موقت»، آدرسی نیست که واقعاً در شبکه داخلی سازمان استفاده گردد و در نتیجه از بعضی از حمله‌های نفوذگران جلوگیری می‌شود. هنگامی که صفحه تقاضا شده، از طرف سرور روی اینترنت به پراکسی سرور می‌رسد، پراکسی سرور آن را به تقاضای اولیه مرتبط می‌کند و برای کاربر می‌فرستد. این پروسه تغییر دادن IP باعث می‌شود که تقاضا دهنده اولیه قابل ردیابی نباشد و همچنین معماری شبکه سازمان از دید بیرونی مخفی بماند.مطالب دیگر:
📂پرسشنامه ابرازگری هیجانی📂گزارش کارآموزی کامپیوتر،شركت فن آوری اطلاعات كیانا📂گزارش کارآموزی کامپیوتر،نقش IT و شبكه در دخانیات📂پرسشنامه دو سو گرایی در ابراز گری هیجانی کینگ و امونز(1990)📂گزارش کارآموزی كنترل كیفیت (M.S.A S.P.C)شركت صنعتی مددرویان📂گزارش کاراموزی کامپیوتر،شركت سهند رایانه صبا📂گزارش کارآموزی كنجاله،خط تولید حلوا شكری📂پرسشنامه مهار هیجانی راجر و نشوور(1987)📂گزارش کارآموزی مدیریت، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی اسکلت فلزی📂گزارش کارآموزی مراحل داشت و برداشت گندم (آفات، بیماری‌ها و علف های هرز)📂پرسشنامه مهارت های مقابله و مدیریت استرس📂گزارش کاراموزی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان📂مقیاس مهارت های اجتماعی ماتسون📂گزارش کارآموزی مکانیک درشرکت ماشین سازی پیله وران📂گزارش کارآموزی موسسه تحقیقات و آموزش كشاورزی،بخش تحقیقات خاك و آب📂گزارش كارآموزی آب وفاضلاب اداره آب و فاضلاب شهرستان بهشهر📂گزارش كارآموزی اجرای دیوار حائل📂گزارش كارآموزی احداث ساختمان مسكونی📂گزارش كارآموزی اصلاح بذر و نهال(ایستگاه تحقیقاتی عراقی‌محله)📂گزارش كارآموزی اصول و روشهای احداث ساختمانهای مسکونی📂گزارش كارآموزی بررسی سیستم حسابداری در اداره آموزش و پرورش میانه📂گزارش كارآموزی احداث مجتمع ساختمان 20 واحدی📂گزارش كارآموزی ساختمانی 110 واحدی📂گزارش كارآموزی پسـت فشار قوی نیروگاه(اداره برق پاسداران)📂گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه