دریافت(تحقیق درباره منازعات اجتماعی در ایران)

منازعات اجتماعی در ایران, ایران,تحقیق درباره منازعات اجتماعی در ایرانتحقیق درباره منازعات اجتماعی در ایران|1763105|cma35012586|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره منازعات اجتماعی در ایران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 13 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

پويايي و نشاط جنبش دانشجويي هدف قرار گرفته است. واقعه دانشگاه علم و صنعت و حمله شنيعانه به رئيس دانشگاه و ضرب و شتم وي، فاز جدي بستن فضاي دانشگاهها را به شكلي خشن و عريان نمايان مي‌سازد. رئيس دانشگاهي كه منتخب اساتيد دانشگاه است به جرم انتخابي بودنش و تقسيم اختيارات حوزه مسئوليتش با دانشجويان و تشكل‌هاي دانشجويي، مورد هتاكانه ترين رفتار در محيط مقدس دانشگاه قرار مي‌گيرد.

از سوي ديگر در جامعه خارج از دانشگاه نيز دچار وضعيت نامطلوبي هستيم. پس از محدود كردن آزادي بيان و توقيف نشريات و مطبوعات دموكراسي‌خواه و مدافع حقوق شهروندان، نوبت به تنها وسيلة ارتباطي خارج از حوزة اقتدار حاكميت رسيده است. با فيلتر شدن تمامي سايت هاي سياسي اينترنتي تنها ابزار آزاد گردش اطلاعات، كه آن نيز در اختيار جمعي محدود بود، به يمن اين محدوديتهاي بي‌ثمر شده است. اما واقعة غيرطبيعي و تأمل‌برانگيز بازداشت تعداد زيادي از فعالين عرصه جامعه مدني به اتهام بيان نظراتشان در فضاي مجازي اينترنت است. نهاد قوه قضائيه، در تمامي دنيا نهادي خود بنياد و فارغ از منازعات سياسي و روابط قدرت و نماد عدالت يك كشور است. اما در ايران بدون هيچ استناد قانوني هر روز حكم بازداشت فردي به بهانه نوشتن نظراتشان در وبلاگ شخصي خود، صادر مي‌شود. سناريويي كه تريبونهاي محافظه‌كاران نمايش‌نامه‌نويسان آن مي‌باشند. تشبيه پرونده سايتهاي اينترنتي به «شبكه عنكبوتي» از طرف روزنامه كيهان، همانند سناريوهاي قبلي پيرامون فعالان دانشجويي و اعضاي دفتر تحكيم وحدت، فعالان فعلي ـ مذهبي، و ديگر فعالان سياسي است كه نشان از پروژه‌اي آماده شده براي خاموش كردن كورسون‌هاي اميد به تحول و آزادي مضمحل كردن بخش ديگري از بدنة جامعه كه خواهان رفتار دموكراتيك از حاكميت است.

پرونده سايتهاي اينترنتي با بازداشت حنيف مزروعي، مهدي ولايتي، تميمي، اميد معماريان، روزبه ميرابراهيمي، فرشته قاضي، محبوبه عباسقلي‌زاده . . . به اتهام اقدام عليه امنيت ملي، يكي از جدي‌ترين پرونده‌هاي سياسي اخير است كه نشانگر عدم بي‌طرفي قوه قضاييه نسبت به منازعات سياسي و استفاده از روشهاي فراقانوني و شبه قانوني براي توجيه اقدامات اخير اين قوه است، و تأسف آوري اين كه رياست قوة قضائيه و كد انصاف و عدالت و بي‌طرفي از شرايط ايشان بايد باشد، بازداشت‌شدگان را به انحرافات اخلاقي متهم مي‌كند.

از سوي ديگر هر روز با شكل‌گيري بحرانهاي اجتماعي روبرو هستيم. فجايع هولناك پاكدشت كه همچنين در هاله‌اي از ابهام قرار دارد، اعدام عاطفه رجبي دختري ۱۶ ساله، قتلها و فجايعي كه هر روز رو به ازدياد است، خودسوزي و خودكشي و . . . زنگ خطري براي فعالان اجتماعي ومدني و حاكميت است.مطالب دیگر:
📃دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ریسک 58 صفحه📃چارچوب نظری و پیشینه پژوهش ریسک📃پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه ریسک📃ادبیات نظری و پیشینه تجربی ریسک📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق ریسک مطلوب و نامطلوب 57 صفحه📃تئوری های مدرن و فرامدرن پرتفوی و شکل گیری مفهوم ریسک نامطلوب و مطلوب📃ریسک و انواع آن و شاخص های اندازه گیری آنها📃پاورپوینت آشنایی با مرکز داوری ایکسید (ICSID)📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق ساختار و تمرکز مالکیت 48 صفحه📃بررسی و تشریح حوزه های طرحواره و طرحواره ناسازگار اولیه📃طبقه بندی و تشریح کامل اختلال های اضطرابی بر مبنای DSM-5📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق ساختار مالکیت و تئوری ها 55 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق ریسک و انواع آن 29 صفحه📃دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق یادگیری 50 صفحه📃چارچوب نظری و پیشینه پژوهش یادگیری📃پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه یادگیری📃ادبیات نظری و پیشینه تجربی یادگیری📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های یادگیری 49 صفحه📃بررسی و تشریح دیدگاه ها و نظریه های یادگیری📃دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت 52 صفحه📃پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه فراشناخت📃چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فراشناخت📃ادبیات نظری و پیشینه تجربی فراشناخت📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق مولفه های فراشناخت 51 صفحه📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش فنی و حرفه ای و کار دانش 33 صفحه